Описание проекта

Wabi Sabi Apartment
Квадратура: 175 m2 + тераса 73 м2
Автор проекта: Sergey Makhno Architects

Український дизайнер і архітектор Сергій Махно створив двоповерхову квартиру з терасою на даху для своєї родини. Основним завданням було спроектувати інтер’єр для комфортного проживання чотирьох членів сім’ї: двох творчих дорослих та двох дітей.
У цих апартаментах зустрілись дві культури — українська та японська. Квартиру уявили як міст між мінімалістичним японським та яскравими українським. Дизайнер хотів втілити традиції, успадковані від наших бабусь і дідусів, але в той же час наповнити інтер’єр сучасними технологіями.
Початкова площа квартири — 110 кв. м. Цього було замало, щоб реалізувати всі ідеї. Адже, як часто трапляється, експериментувати архітекторам доводиться на своїх помешканнях. Тому зробили перепланування, за рахунок якого вдалось розширити головну ванну кімнату та дитячу.
Природа яскраво позначилась на оформленні цих апартаментів. Дерев’яні та глиняних поверхні, природні відтінки: земля, небо, трав’янисте зелене, тепле піщане. Багато предметів в квартирі запозичили з минулого. Є древні вази часі Трипілля, стіл 17 століття в головній спальні.
«Щоденна робота художника – це знаходити незвичайне в звичайному. Як сказала моя дружина, усе, чого боялись наші клієнти, ми втілили в себе вдома. Поєднали минуле та сучасне. Японський мінімалізм та український колорит, глиняні стіни за технікою хат-мазанок і високу технологічність. Тестуємо квартиру вже півроку і можу нескромно сказати: вона і красива, і розумна», — зазначає Сергій Махно.

В проекті використовувались англійські декоративні матеріали  Armourcoat.

Leaver your comment