Описание проекта

Futago House
Квадратура: 5 000 кв.м м2
Автор проекта: Sergey Makhno Architects
Фотограф: Сергій Кадулін

Тип: приватний будинок | Площа: 5 000 кв. м | Локація: Київ, Україна | Архітектори: Сергій Махно, Олександр Ковпак, Ілля Товстоног, Ольга Собчишина, Марина Гречко

Будинок Futago (з японської — близнюки) складається з двох ідентичних частин: це і є наші брати-близнята, які з гордо піднятими консольними головами дивляться в очі одне одному. 30 тисяч тонн ґрунту — і вони височіють над ландшафтом, як німі спостерігачі, що ділять одне серцебиття на двох. Замовник дуже чітко висловив свої побажання: отримати сучасний і мінімалістичний дім, який стане для нього новим етапом життя після витриманої класики. І лишив нас займатися своєю справою, абсолютно не втручаючись у творчий процес.

«Цей будинок став продовженням природи та навпаки — її протиставленням. Futago — це чистий аркуш паперу, в якому злилися тонни бетону, скла, пристрасті та сили людського духу. Все для того, щоб милуватися красою навкруги та вчитися бачити красу всередині», — коментує засновник студії, архітектор Сергій Махно.

Моноліт будинку був вилитий з 20 тонн бетону. Принциповим рішенням було замовити матеріал в українського виробника, адже логістика бетону складна та неекологічна, особливо в таких розмірах. А коли вікна стали стінами, а двері мали сягати майже п’ятиметрової висоти, сталася магія — в Одесі відкрили окрему збірку склопакетів виключно для проєкту Futago, кожен з них важив 1 тонну.

Три індивідуальні за характерами спальні, санвузли з панорамними вікнами, власний бар та колекції сучасного українського арту. Futago House — наше слово архітектурі сучасних українських приватних будинків, і він тільки починає розповідати про себе.

Leaver your comment