Описание проекта

Loft studio
Квадратура: 208 м2
Автор проекта: Шмигельська Катерина

Студія фітнесу та танців “Лофт” проектувалася спеціально для занять полденсом, який вимагає певних конструктивних рішень в організації простору. Раніше замовники орендували зал, в якому було багато незручностей, тому в своєму власному приміщенні вже добре передбачили всі нюанси.

Основним завдання дизайнера було зберегти світло та візуальну легкість. Інтер’єр реалізовано з мінімальним декором. Простір розділено на зону рецепції, дитячий зал, велику студію, санвузли, душову та переодягальню. Настрою додають вдалі поєднання матеріалів: цегли, бетону, дерева та металу.

Багато коштів вкладено в централізовану систему вентиляції та кондиціонування приміщення. Їх не намагались приховати, навпаки комунікації лишили відкритими під стелею, це додає простору певний ритм. Між гофрованими трубами влучно вписалися світлодіодні лампи.

Важливим робочим елементом і водночас візуальним акцентом слугує підвісне спортивне спорядження: гамаки бірюзового та помаранчевого кольорів. Пілони для занять розташовані на великій відстані один від одного, це додає відчуття безпеки під час занять.

Всі меблі та освітлення створені українськими виробниками за кресленнями дизайнера. Дизайнеру вдалося досягти візуальної гармонії та вирішити всі поставлені задачі. В результаті відвідувачі почуваються в студії комфортно і вже оцінили зручність та велику кількість простору та світла.
м.Львів 2017рік

2 комментария

  1. Жанна 06.08.2017 at 8:04 дп

    Super

  2. Анатолій 06.08.2017 at 12:50 пп

    Катерина Шмигельска!

Leaver your comment