Описание проекта

Rock'n'Dogs
Квадратура: 65 м2
Автор проекта: Шмигельська Катерина

Замовник звернувся до дизайнера із чітким баченням нового закладу і з розумінням його концепції. Це полегшило і пришвидшило роботу. Завданням дизайнера було створити у двоповерховому приміщенні динамічний заклад із різними функціональними зонами.

В обраному для нового бару приміщенні довелося робити повний демонтаж старих конструкцій та укріплювати аркову стелю на цокольному поверсі, тому що цегла почала провалюватись від вологості та зовнішніх втручань. В інтер’єрі залишили наявні стіни та стелю з каменю та цегли.

В закладі втілили ідею відкритої кухні, що дозволяє відвідувачам спостерігати за процесом приготування їжі. Також встановили барну стійку, відмежувавши її від зони грилю склом. На стінах використано багато дерев’яних щитів, виконаних за кресленнями дизайнера.

В оформленні використали яскраво-червоні акценти та багато предметів декору зі сфери рок-музики: гітари, платівки, постери. Світло продумано таким чином, щоб додатково зонувати простір та створювати затишну атмосферу.

У цокольному приміщенні розташовано тату-салон та шоу-рум одягу, які стилістично підтримують загальну концепцію закладу. Велику кількість металевих деталей, які створюють дещо готичну атмосферу, вдалося пом’якшити поверхнями з натурального дерева.

Усі столи, барні стійки, стільці, світильники виконані українськими виробниками за ескізами автора. Заклад вийшов стилістично яскравим та зручним для персоналу й клієнтів.

Leaver your comment