Описание проекта

"You make your ownday"
Квадратура: 60 м.кв. м2
Автор проекта: «Sisters design-bureau» (Костенко Елена, Лебедева Ольга)
Фотограф: Ботанов павел

You make your own day
Суміш та поєднання сучасного і вінтажного.
Квартира для молодої пари , яка любить книги, захоплюється музикою, фотографією та подорожами, цінує природу та затишок
Для того, щоб в квартиру внести більше повітря та свободи, було спроектовано перепланування, завдяки якому невеличка кухня непомітно переходить у затишну вітальню, в якій душевно можна провести час разом із друзями з келихом, чи відсторонитися від світу з книгою біля каміна.
В невеличкій квартирі завжди дуже важливо правильно організувати місця для зберігання, тому ми розробили велику шафу, в якій розмістився гардероб для одягу, відділ для книг та декору, привезеного з подорожей. Для того, щоб шафа через свої розміри не здавалася масивною, пофарбували її в колір стін, використавши фарбу Little Greene LG95, MARINE BLUE.
При вдалому плануванні утворилася невелика технічна кімната для розміщення одягу та пральної машини.
Ми за бережливе і розумне споживання та відношення до речей, тому часто в проєктах використовуємо вінтажні предмети, які привносять в інтер’єр затишок, комфорт та трішки історії. В простір цієї квартири прекрасно вписалося вінтажне крісло Siesta lounge set, by I. Relling for Westnofa, письмовий стіл із 60-х, знайдений на розпродажу. Відреставрований і перефарбований, він чудово виконує і свою основну роль і роль ТВ-тумби.
Зелені рослини наповнюють квартиру подихом природи, створюють напрочуд затишний та теплий інтер’єр. Для поціновувачів рослин була створена ціла грядка, в якій можна висадити не тільки декоративні рослини, а й ароматні, запашні їстівні трави.
Атмосферності житлу додають картини молодого художника Євгенія Клименка. Вони, як кольорові акценти, збирають воєдино загальний стиль і колористику простору.
В інтер’єрі використано:
Фарба Little Greene компанії Мanders
Диван – Blanche
Камін- Planika
Декоративні вази, декор, освітлення Svetoria concept
Декоративні предмети інтер’єру- Sophie Decor
Вінтажні предмети — Bloha Кiev

Leaver your comment