Описание проекта

офис компании "Glasso"
Квадратура: 100 м2
Автор проекта: Sorokina Design Workshop Сорокина Татьяна

Шоу-рум компанії «Glasso»

При першій нашій зустрічі замовник чітко сформулював, яким він хоче бачити свій шоу-рум. І це чітке формулювання допомогло нам сфокусуватися на головних завданнях оформлення простору. Невелике офісне приміщення повинно було вмістити в себе кілька комфортних робочих зон для співробітників, окрему зону відпочинку і переговорів для клієнтів і партнерів та кухню. Крім того, шоу-рум призначався для проведення презентацій для архітекторів і дизайнерів, а також для розміщення досить габаритних виставкових зразків.
Але, потрапивши в майбутній шоу-рум, ми опинилися в темному просторі з величезною стіною по центру, яка вбивала весь об’єм і природне світло з вікон. Це стало для нас цілою проблемою, але за допомогою зміцнення стін і демонтажу нам вдалося вирішити цю задачу. Зробивши демонтаж і нове планування, ми приступили до реалізації проекту.
Візуально розширити шоу-рум — точніше, його офісну частину — дозволило використання скляних перегородок, які дають можливість відокремити зону переговорів, зону відпочинку і зону менеджерів, коли в цьому виникає необхідність.
Ми знаємо, що в інтер’єрі важливий не стільки стиль, скільки атмосфера. Тому основний акцент зроблений на логотипі компанії, що характерно для офісних приміщень, і самої продукції, яку виробляє компанія «Glasso». Яскраві кольорові акценти в корпоративних тонах служать фоном і максимально вигідно підкреслюють всі виставкові зразки.
У підсумку інтер’єр шоу-рум вийшов досить просторим, світлим, сучасним, оригінальним і затишним. Мені було легко і цікаво працювати з креативними замовниками і створювати простір, в якому можна реалізувати будь-які ідеї.
Фото інтер’єру — Тетяна Коваленко

Leaver your comment