Описание проекта

Бетон
Квадратура: 67 м2
Автор проекта: Студія OV2 — Власюк Олександр, Власюк Яна, Маюла Тамара, Таран Олександр
Фотограф: Колєчкін Олексій

Інтер’єр виконаних в світлих приємних відтінках, де в ролі акценту виступають підлога, помаранчеві обідні стільці, дерев’яні елементи та жалюзі. Більшість стін в квартирі виконані в декоративній штукатурці, в тому числі і стеля у вітальні, яка підсвічена LED-освітлення та створює ефект невагомості. Ще знайшли місце для розміщення робочої зони, і воно у цій квартирі не єдине. На кухні вийшло достатньо цікаве та вдале поєднання МДФ та ДСП фасадів, антресолі з рефленим склом та фартуху з декоративної штукатурки.

У передпокої розмістили ростове дзеркало, шафу для зберігання речей, шведську стінку для занять спортом та два велосипеди.

Центральне місце в спальні займає ліжно, є містка шафа з дерев’янною текстурою та особливу увагу приділили зоні підвіконня, яку зробили максимально функціональною — скомбінувавши два робочі місця та будуарну зону біля вікна.

Санвузол стриманий та водночас «з характером» — така тонка грань, яка заворожує. Поєднали два види плитки — мозаїкою виділили зону душової для акценту, а плитку з імітацією дерева використали як основу, на фоні якої чудово виглядають графітові змішувачі, аксесуари та рушникосушарка. Також спроектували пенали для зберігання та для розміщення пральної і сушильної машин.

Leaver your comment