Описание проекта

PANORAMA Lviv Hotel
Квадратура: 1 920 m2 м2
Автор проекта: Tala Vovk, Sasha Vovk / VOVKarchitects
Фотограф: Андрій Безуглов

В 2018 році готель отримав нову історію у вигляді оновленого дизайну. Нам довірили повністю перебудувати інтер‘єр. Задачу виконували поступово, крок за кроком впевнено йшли до цілі.

Політ творчості почався з галереї, яка була розташована поповерхових коридорах готелю. Ми взяли її за основу і почали створювати інтер‘єр в стилі Контемпорарі. Обраний стиль дозволив поєднати сучасність з елементами класики, яка так притаманна Львову.

Номери поєднані одним стильовим рішенням та наділенні увагою і любов‘ю, яка проявилась в індивідуальному рішенні узголів‘я. Саме вони стали “фішкою” кожного номеру. Щоб надати кімнатам індивідуальності були розроблені ескізи абстракцій, які задають настрій та атмосферу. Такий звичайний атрибут, як ліжко, перетворили на арт-об‘єкт з характером. При розробці номерного фонду навмисно відмовились від світлосяючого освітлення, щоб надати приміщенню камерності. Для цього прийому були використані тільки настінні бра індивідуальної розробки.

Розвиваючи ідею мистецтва, ми продовжили малювати на стінах лобі та ліфтового холу акцентними фарбами. Такий підхід дозволив нам поєднати хол з номерами і пов’язати цілісність дизайну.

Рanorama Lviv Hotel – це місце, де завжди хочеться продовжити проживання хоча б ще не одну добу, щоб розглянути всі деталі.

Leaver your comment