Описание проекта

В Джерелах.
Квадратура: 67 м2 м2
Автор проекта: Тетяна та Юрій Бегас. Архітектурне Бюро BEGAS

Натуральні матеріали в оздобленні, прозорість, від — мінне зручне та зрозуміле планування – все це надає відчуття простору, комфорту та затишку. Всі меблі виго — товлені за індивідуальним замовленням українськими виробниками. Так, дуже плідною, професійною вияви — лася співпраця авторів проєкту з виробником меблів ПП «Васиканцев». Особливо слід відзначити дуже цікаву та сучасну обробку стель у всьому проєкті.
В кухні, яка виконана за проєктом авторів, кухонна стільниця виготовлена з широкоформатної керамогра — нітної плити LaminamS.p.A .Комфортні та ергономічні барні стільці – від відомого бренда Calligaris. В інтер’єрі багато цікавих, неординарних меблевих рішень, є до — сить раритетні речі, як-от крісло, що має багату історію.
й перейшло у спадок,– воно має напрочуд зручну ерго — номічну форму, перевірену часом. Скляна стіна санвузла відображає пейзаж за вікном, наповнюючи центральне приміщення світлом. Уми — вальники в санвузлах італійської фабрики Ceramica Catalano мають сучасний дизайн. Комфортна ванна на — дана компанією РАА.Керамічна плитка та оздоблення стель та підлог – із колекцій, що представлені в Galleria Porcellanato.

Leaver your comment