Описание проекта

Villa
Квадратура: 1500 м2
Автор проекта: Viktor Kudin and Olga Riabova

Кутова ділянка розташована в селищі на перетині двох вулиць, забудованих еклектичними таунхаузами. Для нас, як архітекторів, це агресивне середовище, контакт з яким небажаний.  Ідея будинку виникла майже миттєво, в процесі огляду ділянки із Замовником, була зразу ж замальована в альбомі. Ця концепція була схвалена і погоджена до роботи.
Основна ідея проекту — це будинок -патіо. Максимально закритий зовні і максимально відкритий всередині — принцип архітектури всього будинку.
Єдиний виняток — спальні, які орієнтовані на північний-схід, мають висунуті скляні еркери по всій стіні з метою захопити якомога більше східного сонця.
Внутрішній дворик стає, практично, частиною інтер’єру завдяки розсувним вікнам–перегородкам.  Скління фасаду дворика виконано до самого парапету, підкреслюючи максимальну відкритість і доступність приміщень до зеленого двору.
Домінуючий колір інтер’єру — білий, створює прозорість внутрішніх просторів виявляючи яскраві плями живопису на стінах. Духовна атмосфера будинку формується за допомогою багатої колекції живопису. Полотна старих і сучасних художників заповнили майже всі стіни.
Функціонально будинок розділений на приватну й гостьову зони. У гостьовій — простір вітальні — їдальні — кухні з високими вітражами і виходом у внутрішній двір. Спальна ж зона більш закрита і складається з двох поверхів.

Leaver your comment