Описание проекта

Dream come true
Квадратура: 67 м2 м2
Автор проекта: Вінцева Наталія Василівна
Фотограф: Павло Батанов

Проект створений для молодої сім’ї з дитиною. Це перша їх власна квартира. Він — військовий, вона — вчитель. На жаль, ці поважні професії, не є у нас високооплачувані, тому, не дивлячись на максимально стислі терміни ремонтних робіт (2 місяці), повністю завершити задумане вдалося майже через рік. Але ми це зробили!
Одним з основних побажань замовників, було створити затишну атмосферу, що дозволяє комфортно відпочити після нелегкого трудового дня.
У результаті перепланування, на місці однієї зі стін, з’явилася містка шафа-гардеробна, яка і стала новою стіною, що розділяє коридор зі спальнею. Новий вхід у спальню, довелося замаскувати під стіни вітальні, щоб не порушувати гармонію простору цієї зони. Двохкімнатна квартира перетворилася в трьохкімнатну, з повноцінними зонами відпочинку. Велика кількість місць для зберігання, дозволили зробити інтер’єр максимально легким, без зайвого навантаження.
В інтер’єрі чудово поєдналися сучасна класика і Hygge, надавши стильний і затишний вигляд оселі.
Тепер я можу з гордістю сказати, що наші вчителі і військові заслуговують на краще, і повинні жити в затишних та комфортних квартирах, з дизайнерським, якісним ремонтом.
А для мене, як дизайнера, найбільшою нагородою є безмежна вдячність замовників, їх щасливі очі і ті зміни у світогляді, в якості життя, в смаках, які відбулися в процесі реалізації проекту.
Проект був заснований на повній довірі замовників дизайнеру.

Leaver your comment