Описание проекта

DOM№10
Квадратура: 232 м2
Автор проекта: Виталий Касинец (Vitalii Kasynets)
Номинация: ,
Фотограф: Андрей Авдеенко

DOM№10- ресторан, відкритий у серці історичного Подолу, у старовинному будинку-майстерні на вулиці Спаській, що належав кільком поколінням київської інтелігенції та пам’ятає 200 років минулого нашого чудового Міста. Ми присвятили ресторан дому та його мешканцям.
Концепція розкриває історію будинку XIX століття. В той час у ньому жила родина київського скульптора. Була проведена величезна робота по реконструкції будинку,включаючи фасад,переплануванню,заміні покрівлі даху,встановленню системи кондиціонування та вентиляції,заміні системи каналізації та водоведведення.Були оголені балки стелі,що дало змогу гостям насолоджуватись частинкою истории будинку,та оздоблена територия навколо будівлі ресторану,як то нове покриття гранітною бруківкою тротуару та озеленення.
У інтер’єрі зали відтворюють історичне планування: флігель( зараз там розмістився бар), простора вітальня — обідня зала, оранжерея з зображеннями старого саду на стінах, бібліотека та майстерні скульптора.Простір гармонійно насичений сумішью історичних,антикварних та сучасних елементив интерьеру.Найбільша частина меблів — крафтові вироби,виготовлені за ескізами та участю автора проекту,також стільці від FRANCISCO SEGARRA та антикварний креденс.Античніні скульптури,предмети інтерьеру з блошинних ринків Европи, сучасний декор Bolia та бібліотека з екземплярами рідкісних старовинних видань.Освітлення від Tom Dixon, Wever&Ducre,SELETTI.
Турботливе ставлення до історії власного міста береже його душу. Ми не знаємо кращого способу зізнатись Києву в коханні, ніж повернути його старовинним легендам нове життя.

Comment (01)

  1. Diana Klochko 22.03.2019 at 9:43 дп

    Елегантне рішення колориту, хороший простір із розлогими культурними асоціаціями, несподівані деталі.
    Акустика, настрій, зручності — все людяне і дійсно «домашнє».

Leaver your comment