Описание проекта

Goldfinch House
Квадратура: 135 м2 м2
Автор проекта: Яна Молодых
Фотограф: Юлия Якубишина

Натхненням для сторення інтер‘єру стала картина «Щиглик» Карела Фабріціуса. Майбутні замовники, шукаючи дизайнера і переглядаючи сторінки в instagram зупинили свій вибір на Яні , побачивши в її профілі IG публікацію з зображенням картини «Щиглик» на стіні королівського музею в Гаазі. Так і з‘явився інтер‘єр будинку для сучасної молодої сім‘ї , яка не обтяжена духом накопичення, якій не потрібен великий гардероб і телевізор — молоді люди цінують свободу та не прив‘язані до речей.
Яна створила простір , в якому стерті грані між дизайном та артом, своєрідний скульптурний об‘єкт , наповнений кришталево чистим повітрям , природними матеріалами ,натуральними кольорами , простір, де вироби локальних майстерень , арт об‘єкти українських митців і предмети відомих брендів легко уживаються з вінтажними знахідками та речами серійного виробництва. В цьому будинку кожен предмет має свою енергетику і свою історію, цей будинок тактильний та живий. «Кожен предмет володіє енергією і ми можемо відчути її» — так каже трендсеттер Ли Еделькорт, проголошуючи нове направлення в дизайні «Анімізм». Історія цього інтер‘єру розпочалась з зображення пташки , а завершилась цілим всесвітом в стінах одного будинку.
« Я вперше привнесла українську кераміку інтер’єр, це мій перший досвід і мені сподобався ефект, який створює кераміка, ефект одухотвореного простору. Прародителькою української кераміки можна сміливо вважати Трипільську культуру, Трипільською культурою я ж надихнулася, створюючи Крело VIL — дахи тріпільців була прикрашені зображенням рогів бика»

Leaver your comment