Описание проекта

Copper Head
Квадратура: 200 м2
Автор проекта: YOD Design Lab

Copper Head — бар, де поєдналися передові технології та вікові традиції пивоваріння.
Броварня дасть можливість прихильникам пива не тільки посмакувати свіжозварений напій, а й зазирнути за лаштунки процесу його приготування.
Заклад відкрив свої двері в історичному центрі Івано-Франківська, у будівлі, побудованій ще за часів Австро-угорської імперії у кінці 19 ст. Будинок має особливу історію, саме тут у 1897 році була вперше продемонстрована кінострічка в Івано-Франківську.
Вхідна група гармонійно вписана в фасад будинку, не порушуючи його архітектурний образ.
Візитівкою закладу являється бар. Він зустрічає гостя, а розташовані за баром доготовочні пивні баки відразу налаштовують гостя на відповідну тематику.
В підвальному приміщенні розмістилося серце броварні — пивоварний цех, що розташований за склом аби процес приготування пива зробити максимально відкритим для відвідувачів. Концепцію прозорості продовжує і відкрита частина кухні, де гості можуть спостерігати за доготовочними процесами.
Copper Head — це заклад про пиво. Концепція закладу відображає ідею єдиного пивного організму, у якого є власні «судини». Ідея виражена за допомогою мідних труб, що проходять крізь увесь заклад, простягаються на стінах і переходять у світильник. У барі кожна деталь — від вхідних ручок до авторських світильників — робить відсилку до пивної тематики.
Якірним елементом цокольного поверху є інсталяція із керамічних кульок, що символізують невід`ємний атрибут пива — густу піну. Інша інсталяція — настінне панно у вигляді перфорації хмелю на металічних листах. До авторських задумів закладу належить і масив світильників на основі пивних келихів.
Тема міді отримала своє продовження. Матеріал зустрічається не тільки в інтер`єрі закладу, а й в логотипі броварні та інших елементах фірмового стилю закладу.

Рік реалізації: 2017
Місце розташування: Івано-Франківськ, Україна

Leaver your comment