Описание проекта

Shade Burger
Квадратура: 50 м2
Автор проекта: YOD Design Lab

Гастрономічна карта Полтави невпинно розвивається. Нещодавно творці уже відомого ресторану Shade meat&wine відкрили ще один заклад нового для міста формату — Shade Burger. Стильний інтер’єр, демократичні ціни і авторські бургери, приготування яких перетворили на справжнє мистецтво.
Завдяки правильному функціональному зонуванню, на невеликій площі компактно розмістилося 25 посадкових місць. Інтер’єр — аскетично-брутальний, характерний для американських бургерних. Концепція дизайну прямо пов’язана з кухнею закладу й зосереджена навколо бургера. Ця проста і надзвичайно популярна страва складається з комбінації декількох інгредієнтів, головним із яких є рублена котлета. Подібна комбінація матеріалів і сформувала інтер’єр закладу. А основним його «інгредієнтом» став шпон, який звисає зі стелі, символізуючи рублений фарш. Раніше цей шпон відвідувачі могли помітити в Shade meat&wine, де настінне панно зі шпону створювало ілюзію світла, що проходить через листя дерев. Тепер же, перекочувавши на стелю, шпон нагадує фарш, що проходить через м’ясорубку.
До речі, образ м’ясорубки був узятий за основний елемент фірмового стилю. Він з’являється в логотипі та інших елементах айдентики, даючи гостям своєрідні натяки й підказки до розуміння інтер’єру.
Нове місце орієнтоване, передусім, на молодь та космополітичних людей. Це перший заклад Shade Burger. У майбутньому планується відкриття цілої мережі бургерних у маленьких містечках, де відчувається потреба закладів сегментарного формату.

Рік реалізації: 2016
Місце розташування: Полтава, Україна

Leaver your comment