Описание проекта

Khmyz
Квадратура: 1 м2
Автор проекта: Юлія Яланжи
Фотограф: Юлія Яланжи

Khmyz від YALANZHI. Світильник як жива істота
В природі ніколи не знайдеш двох однакових істот, двох абсолютно рівних елементів. Блукаючи лісом, гірською стежкою або морськім узбіччям ми збираємо абсолютно унікальні речі. Квіти, мушлі, каміння, пелюстки – чому з самого дитинства ми тягнемось до цих простих нехитрих «сувенірів» ? Чому їх так приємно споглядати і тримати у руках?
Над цими питаннями розмірковує YALANZHI OBJECTS , український бренд декору та світла.YALANZHI поважає планету, тому створює предмети з вторинної сировини природного походження, застосовуючи ручну працю. Такий спосіб виготовлення підтримує екологічний напрямок сучасного дизайну та відроджує цінність автентичного українського ремесла.
В колекції Khmyz майстри бренду продовжують роботу з целюлозою. Об’єкти, виготовлені з цього натурального матеріалу схожі на ті, що народжує сам всесвіт. Вони мають дивні образи, але здаються нам бездоганними, бо кожний з них — єдиний і неповторний у цілому світі.
Таким є світильник Khmyz – скульптура, виготовлена плетінням, схожа на композицію з гілок, що проросли під стелею. Неправильна геометрія та лінії країв, неідеальний характер поверхні — саме недосконалості форми та текстури роблять Khmyz живою істотою. В ньому відчувається душа лісу. Його пластика зачаровує, змушує вдивлятися все сильніше, занурюючись у власні асоціації, як у витвір абстрактного мистецтва. В той час, коли світло збагачує інтер’єр, його енергетика наповнює серце емоціями, що близькі до радощів від спілкування з природою.

Leaver your comment