Описание проекта

Ribs House
Квадратура: 530м² м2
Автор проекта: Юрій Глобчак, Євген Лучик, Юрій Мельота
Фотограф: Андрій Шустикевич

Загальна гама інтер’єру – темні відтінки з вираженими акцентами природніх кольорів: теракот, зелений.
Ми вперше використали паротерм в інтер’єрі. Це кропітка робота по коректній викладці паротерму, так як він не є оздоблювальним матеріалом. І нами це вдалося, цей природній матеріал додав свою унікальну геометрію.
Так як висота інтер’єру близько 5 метрів, це дозволило поставити дерева між столами, що додало затишку і прозонувало посадкові місця.
Центральна частина обкладена килимом з мозаїки з інтерпретацією свинок.
Всі меблі індивідуального виготовлення.
Увесь декор: бочки, діжки, глечики, дзеркало – це реставровані автентичні елементи української культури.
Позаду дерев’яних стелажів є вікна, яких закрили дошками. Через них пробивається природнє світло, яке додає цікавий світловий ефект у підсвічуванні глечиків.
По периметру закладу нанесений розпис стилізованого елементу трипільської культури.
Велика барна стійка викладена комірками з гебіону, полички декоровані автентичними глечиками та декором імітацією ребер.
Також є фрагмент барного столу стилізованого корита.
Стільниці столів тонкі і зроблені з фрагментів дошок. Також є зона з великими плетеними світильниками, на стіні від яких створюється цікава гра світла і тіні.
Ми завжди шукаємо і розкриваємо потенціал приміщення ,так як тут є достатня висота та доступ до відкритої тераси, що є вищою за відмітку поверху, це дало нам змогу зробити подіум, що є функціональним та естетичним рішенням для цього простору. Також тут є різні зони з різними посадками, що дає можливість вибрати оптимальне місце як одинакам, так і великим компаніям.
На стелі дерев’яні фальш балки та зашивка дошкою. Декорували зеленню та декоративним освітленням (вуличні гірлянди), що додало затишку.

Leaver your comment