Церемонія нагородження Art space 2019

Церемонія нагородження Art space 2019

19.07.2019

15 травня відбулася церемонія нагородження кращих дизайнерів і архітекторів України, престижної інтер’єрної премії Art space, в самому центрі Києва, в будівлі Національної опери України.

Були продемонстровані кращі інтер’єрні роботи за останні два роки і оголошені лауреати в різних номінаціях. Щасливим володарем платинової карти на 10000 $ став Львівський архітектор Андрій Асанов. У 2019 на конкурс було подано більше 500 робіт. У фінал вийшли 36 робіт, які відібрало наше Експертне журі, що складається з провідних українських архітекторів. Участь в премії для архітекторів і дизайнерів безкоштовне.

Почесним гостем та головою журі премії, яке складається з відомих архітекторів Європи, став Маркус Фейерс – головний редактор культового світового порталу dezeen. Так само членами журі стали всесвітньо відомі дизайнери та архітектори: Райнер Мюнх (Австрія), Саша Лакіч (Франція), Петеріс Байярс (Латвія).

На це знаковій події було 1500 гостей, це-весь колір архітектурної еліти України, бізнесмени, люди мистецтва і селебріті.
Спеціальні гості вечора: відомий режисер Оксана Байрак, зірка українського телебачення Ольга Фреймут, ресторатор Ектор Хіменес Браво, актриса і телеведуча, актриса кіно Лілія Ребрик, Євген Дихне – перший заступник Генерального директора Міжнародного аеропорту Бориспіль, яскрава співачка Світлана Тарабарова, співак і шоу-мен Kishe, співак Ivan Navi, співачка Анна Добриднєва. Ведучий церемонії Григорій Решетник.

Так само в червні експозиція номінантів була представлена в Міжнародному Аеропорту Бориспіль в терміналі D.