NTERIOR MEBEL: ГОЛОВНИЙ МЕБЛЕВИЙ ПОДІУМ

NTERIOR MEBEL: ГОЛОВНИЙ МЕБЛЕВИЙ ПОДІУМ

14.02.2020

З 5 по 9 лютого в столичному МВЦ пройшла одна з найбільш значущих меблевих виставок країни, на якій були представлені кращі європейські бренди та вітчизняні виробники преміального інтер’єрного сегменту. Протягом п’яти днів весь меблевий ринок України буквально жив на Interior Mebel, де зібралася вся меблева, дизайнерська і архітектурна еліта країни.

 

 

Interior Mebel – одна з визначальних подій для розвитку сучасного українського меблевого та інтер’єрного ринку, найбільший майданчик, скоріше навіть арена, на якій збираються найбільші гравці галузі, представлені в нашій країні.

В рамках виставки був організований цікавий, інформаційно насичений лекторій, одним з іноземних гостей-спікерів став відомий дизайнер і дизайн-критик, лідер думок Сердар Янік, приїзд якого в Україні забезпечив партнер ART SPACE, компанія Manders.

В рамках виставки був представлений стенд Всеукраїнського інтер’єрного конкурсу ART SPACE і журналу ID. Interior Design. Концепцію стенду розробляли молоді дизайнери архітектурного бюро Ater.architects Олександр Івасів і Юлія Ткаченко, цей креативний простір став одним з найпомітніших і знакових на виставці. Стенд об’єднував всіх партнерів проекту ART SPACE 2020. Партнери конкурсу – Roche Bobois, Baxter Shop EXNOVA, Майстерня декору «Фактура.UA», LIW SPA Technologies, MIRS, «СПС-Буд», Klinker Stone,, Мандерс, Melon, Vaillant, Glasso .