ЄВРОПЕЙСЬКЕ ЖУРІ

Маркус Фэйрс

Голова європейського журі, Англія.
Засновник і головний редактор Dezeen

Маркус Фейрс – засновник і головний редактор Dezeen, одного з найвпливовіших і найпопулярніших веб-ресурсів у світі дизайну. Як засновник і головний редактор Dezeen Маркус отримав нагороду Business Web Editor року BSME (2013) і був названий одним із 100 найвпливовіших людей у Великій Британії в творчій індустрії за версією Hospital Club, а французький Architectural Digest вніс його до списку 100 найбільш важливих постатей світового дизайну.

Маркус регулярно з’являється на радіо і телебаченні, а в 2003 році представив власний документальний фільм про французького дизайнера Філіпа Старка для BBC. Часто виступає на громадських конференціях у Лондоні, Токіо, Нью-Йорку, Стокгольмі й Кейптауні в якості запрошеного лектора. Фейрс – перший цифровий журналіст, удостоєний почесного членства Королівського інституту британських архітекторів (RIBA).


Петеріс Баярс

Засновник дизайн-студії OUTOFBOX

Петеріс – володар 6 престижних нагород у галузі архітектури і дизайну, в тому числі International Union of Architects (Токіо), Best Office Awards (Москва), Latvian Design Award.

Був куратором факультету архітектури Ризької міжнародної школи економіки й ділового адміністрування. Співзасновник Information Centre of Contemporary Architecture (Рига).
Заснувавши в 2004 році INDIA Architects (студію інтелектуальної архітектури дизайну інтер’єру), він зарекомендував себе як талановитий архітектор з визнаними об’єктами і нагородами – як в Латвії, так і за кордоном. У 2011 році INDIA була перетворена на OUTOFBOX – бюро, що реалізувало безліч складних проектів для громадських інтер’єрів.
Залежно від масштабу проекту і кожного конкретного завдання бюро створює нову команду з відомими латвійськими і міжнародними представниками. Віднедавна до співпраці з бюро долучилися архітектори з Лос-Анджелеса і одна з найбільших міжнародних інженерних фірм BURO Happold.

ЕКСПЕРТНЕ ЖУРІ

Юрій Зименко

Український дизайнер.
Керівник Design Studio Yuriy Zimenko

Юрій Зименко – український дизайнер, декоратор, керівник Design Studio Yuriy Zimenko. Займається дизайном приватних і громадських просторів, предметним дизайном. Багатократний володар ряду нагород українських і міжнародних конкурсів, лауреат Інтер’єрної премії ART SPACЕ. У 2015 році студія Юрія Зименка отримала Гран-прі на Міжнародному конкурсі International Property Awards.
www.Zimenko.ua
+38067 446 36 26
Zimenko.dzn@gmail.com

Design Studio of Yuriy Zimenko організована дизайнером і декоратором Юрієм Зименко більше п’ятнадцяти років тому у Києві.
Студія відзначена престижними нагородами:
У 2016 році авторитетне міжнародне видавництво ART POWER випускає книгу DESIGN ART OF VILLA 4, куди включені роботи архітектурних і дизайнерських студій з тридцяти країн. Design Studio Yuriy Zimenko увійшла в це число своїм об’єктом «Сірий Горіх», якому в книзі присвячено рекордну кількість сторінок – десять розворотів!
У 2015 році Design Studio of Yuriy Zimenko стала переможцем у міжнародному конкурсі International Property Award – одному з найбільш авторитетних і престижних у сфері нерухомості. Обійшовши безліч гідних конкурентів, українська студія завоювала найвищу нагороду International Property Award – «П’ять зірок» – в сегменті «BEST INTERIOR DESIGN APARTMENT».
У 2015 і 2013 року – перемога Design Studio of Yuriy Zimenko у конкурсі ART SPACE.
Юрій Зименко є членом журі міжнародного конкурсу Get to the Top, організованого міжнародною Британської асоціації дизайну-SBID.

Андрій Асанов

Архітектор, дизайнер.
Засновник студії ANDRIY ASANOV Architecture & Design Studio

З 2005 року Андрій Асанов – засновник і провідний архітектор ANDRIY ASANOV Architecture & Design Studio. За цей час студія реалізувала безліч складних проектів, які були відмічені нагородами. Її пріоритет – індивідуальний підхід до кожного замовника. Майстри стежать за новинками на ринку будівельних і обробних матеріалів, активно беруть участь у конференціях і виставках архітектурно-будівельного напряму. Завдяки великому досвіду колектив студії втілює в життя все нові й нові ідеї. Її команда представлена всіма групами фахівців – архітекторами, дизайнерами та інженерами-конструкторами.
Головне кредо ANDRIY ASANOV Architecture & Design Studio – креативність і професіоналізм.
.

1997 р. Закінчив Львівський коледж декоративного і ужиткового мистецтва ім. І. Труша.
2002 р. Закінчив Національний університет «Львівська політехніка», інститут архітектури.
2005 р. Засновник і провідний архітектор ANDRIY ASANOV Architecture & Design Studio.
2013 р. Фіналіст конкурсу SBID International Design Awards у Лондоні.
2017 р. Переможець конкурсу «Кращий перспективний проект Львова».


Володимир Непийвода і Дмитро Бонеско

Провідні архітектори YOD Design Lab – однієї з дизайн-студій України, лідера у сфері громадських комерційних просторів
У портфоліо студії – більше 100 успішно реалізованих проектів в Україні та за її межами.
При проектуванні архітектори особливу увагу приділяють індивідуальному підходу до об’єкту і впровадженню експериментальних художньо-конструкторських рішень, що формують остаточний образ. Розробка інтер’єру тісно пов’язана як з предметним дизайном, так і з обробними матеріалами, тому багато предметів меблів проектуються індивідуально.
Проекти YOD Design Lab регулярно перемагають на професійних вітчизняних і міжнародних конкурсах. Зокрема, в 2016 році ресторан EAST посів перше місце на конкурсі Interior Design Competition від Міжнародної асоціації дизайнерів інтер’єру (IIDA), а в 2017-му ще один проект Shade Burger переміг у категорії «Європейські ресторани» на конкурсі Restaurant & Bar Design Awards.


Юрій Ринтовт

Керівник творчої майстерні Ryntovt Design.
Архітектура, дизайн інтер’єру, предметний дизайн

Проектне бюро і майстерня Ryntovt Design засновані в 1991 році. Стилістичний напрям, підхід – мінімалізм, экодизайн, критичний регіоналізм. Філософія базується на принципах морального підходу до архітектури та інтер’єру з урахуванням існуючого контексту: суспільства, традицій, економіки, екології.
Майстерня Ryntovt Design у 2016 році була обрана міжнародним журі як краща архітектурна практика України для участі в проекті In Practice, що проводиться у межах Венеціанського архітектурного бієнале (Architettura Biennale Di Venezia).
Переможець багатьох міжнародних, українських конкурсів – Archi-Europe, Archi-Bau Awards, Sie Selection, «Водопарад», Salon Awards, «Інтер’єр року».

Віктор Демидов

Провідний архітектор майстерні «Демидов і Ко»

Віктор Демидов має більш ніж 20-річний досвід роботи у сфері проектування об’єктів різного призначення, працює в контексті європейської архітектурної практики і приділяє увагу комплексному підходу – від розробки концепції, майстер-планів, робочої документації, інтер’єрів до повної реалізації проектів з функцією генпідрядника.
Архітектори майстерні мають досвід проектування комплексної забудови, котеджних селищ, житлово-офісних комплексів, водно-оздоровчих і SPA- центрів, міських і заміських готелів і кемпінгів, ресторанно-розважальних комплексів, об’єктів торгівлі та бізнесу.
Про новаторство і успіхи майстерні «Демидов і Ко» свідчать присуджена Державна премія України в області архітектури, премія Національного союзу архітекторів України «Волюта» і Гран-прі «Велика волюта» та інші нагороди.