ЄВРОПЕЙСЬКЕ ЖУРІ

Європейське журі буде оголошено в вересні 2021 року.

Маркус Фэйрс

Глава европейского жюри, Англия
Основатель и главный редактор Dezeen

Маркус Фэйрс — основатель и главный редактор Dezeen, одного из самых влиятельных и популярных веб-ресурсов в мире дизайна. Как основатель и главный редактор Dezeen Маркус получил награду Business Web Editor года BSME (2013) и был назван одним из 100 самых влиятельных людей в Великобритании в творческой индустрии по версии Hospital Club, а французский Architectural Digest поместил его в список 100 наиболее важных фигур в мировом дизайне.

Маркус регулярно появляется на радио и телевидении, а в 2003 году представил собственный документальный фильм о французском дизайнере Филиппе Старке для BBC. Часто выступает на общественных конференциях в Лондоне, Токио, Нью-Йорке, Стокгольме и Кейптауне в качестве приглашенного лектора. Фэйрс — первый цифровой журналист, удостоенный почетного членства Королевского института британских архитекторов ( RIBA ).


ЕКСПЕРТНЕ ЖУРІ

Вікторія Шкляр

Архітектор і керівник бюро FORM.

Закінчила архітектурний факультет в КНУБА.
У портфоліо бюро – проекти приватних будинків, інтер’єрів і роботи в області предметного
дизайну. Багато з яких стали переможцями українських і міжнародних конкурсів.
Головний принцип роботи побудований на філософії – простір визначає вашу свідомість.
WWW.FORM.HOUSE

Україна Олег Вікторович

Головний архітектор архітектурної майстерні «Україна Олег та Ліля»

1988 – 1994 навчання в Придніпровської Державної Академії Будівництва та Архітектури.
Плідно працює з 1996 року. Володар багатьох нагород в галузі архітектури та дизайну. Знаковий проект «Хата Подопригора» тричі номінувався на Державну премію України.
Студія спеціалізується на збереженні українських традицій і самобутності, її роботи відрізняються індивідуальністю, особливим творчих підходом, багато елементів в інтер’єрах ретельно розробляються для кожного об’єкта.
Найвідоміші роботи: ресторанний комплекс «Вікінг», «Хата Подопригора», спортивно-оздоровчий комплекс «On Fit», реставрація торгово-офісного центру «La Fabrica».

Вікторія Якуша

Українська архітекторка, керівниця дизайн студії Yakusha Design, авторка колекції предметного дизайну FAINA, власниця дизайн-лекторію Ya Vsesvit (Київ) та резиденції українського дизайну FAINA House (Брюсель).

Протягом останніх 20 років втілює в життя проекти житлових і громадських інтер’єрів в Україні, Казахстані, Англії, Франції та Бельгії. Лауреатка багатьох конкурсів у сфері дизайну та архітектури як в Україні, так і за кордоном – Dezeen Awards, EDIDA, IDEAT Choice та ін. ⠀

Свій стиль Вікторія формувала під впливом європейського розуміння архітектури і дизайну, проходячи стажування у Франції (Institut national des sciences appliqués, архітектурний факультет), проте найбільшим натхненням завжди вважала українську культуру, традиції ремісництва та природу. ⠀

Вікторія створює інтер’єри в стилі живого мінімалізму, для якого характерні лаконічність, натуральність та функціональність.
https://yakusha.com.ua/

Олег Волосовский

Олег Волосовський, архітектор.
Закінчив Українську Академію мистецтв (НАОМА).
Засновник архітектурної майстерні LOFT BURO та її головний ідеолог.

Автор CHI, Chicken Kyiv, Chichiko, Chang, Остання Барикада, Mur Mur, MoMo, Tin Tin, Furgoneta, Mur-Mur, AllTrueest, Creative Space та багатьох інших відомих закладів.
«ДК Промзона» та «Бар 111» стали легендами клубного життя України.
Співпрацював у якості художника-постановника з Романом Віктюком, будував декорації до телевізійних шоу як, наприклад, «За склом», декорації до телевізійних програм на різних каналах країни, працював з цирковими акторами, створюючи реквізит та костюми. Був дизайнером «Пекельної кухні» та «На ножах». «Червоний Аудиторіум» для INTERIOR MEBEL 2016 став найкращим з запроектованих майданчиків.
На знаковій для всього світу дизайну виставці iSaloni у Мілані Loft Buro постійно демонструє і пропагандує Український дизайн. Арт об’єкти з колекції «To live in Feeling» на Euroluce 2017 підкорили вподобання усієї публіки.
Олег Волосовський успішно створює предмети інтер’єрів і меблі, працює з різноманітними матеріалами і в різних стилях, надихає виробників та підкорює замовників у всіх частинах світу. Україна, Мальта, Іспанія, Італія, Швейцарія, Германія, Дубай, Египет, Білорусь – частина мапи, де Loft Buro втілює свої проекти.
З останніх проектів: ресторани Folьк в аеропорту «Київ», Aroma Kava Special, WEST SIDE в Одесі, «Родичі», «Харек» у Харкові, «Марокана», «Практика», «Razzle-Dazzle» у Києві.

https://loftburo.com/

Іван Юнаков

Архітектор, народний депутат України. Засновник архітектурного бюро 33BY Architecture, @ 33by.pro.

Іван – володар багатьох міжнародних і українських нагород в галузі архітектури та дизайну, в тому числі ART SPACE 2014/2017, переможець (перше місце) конкурсу ІНТЕР’YEAR 2016, лауреат Міжнародного архітектурного конкурсу Спілки архітекторів Грузії, лауреат XI, XII, XVI Всеукраїнського фестивалю «Архітектура і дизайн» Національної спілки архітекторів України. Володар премії видавництва Artpower International Publishing Co, Ltd. (2019, Китай) за сучасний дизайн, премія за досконалість.
Іван Юнаков є спікером і членом журі багатьох українських і міжнародних архітектурно-дизайнерських конкурсів.
Знакові проєкти:

  • Вінницька кондитерська фабрика № 2 Roshen (адміністратівний корпус), м. Вінниця;
  • Реконструкція фонтану і площі біля Оперного театру, м. Львів;
  • Реконструкція парку «Азербайджан», м. Одеса;
  • Офіс Президента України, реконструкція «Українського дому».

33by.pro

Марко Савицький

Архітектор, дизайнер інтер’єрів, засновник архітектурного бюро Savytskyy Design

Архітектурного бюро Savytskyy Design з 2002 року спеціалізується
на проектуванні об’єктів HoReCa, освітніх та медичних закладів в Україні та Європи. Окремий напрямок роботи бюро – реставрація пам’яток культурної спадщини. За період професійної діяльності зреалізовано понад 400 об’єктів, зоокрема 8 готелів, понад 40 ресторанів, 6 медичних закладів. Ініціатор та співавтор змін до Закону України про охорону культурної спадщини.
savytskyydesign.com/

Васильєва Катерина

Васильєва Катерина – архітектор, дизайнер. Організатор і натхненник архітектурного бюро «Васильєва & Ко». & Ко».

Ольга Клейтман

Член Спілки Архітекторів України. Засновник студії СБМ.

Студія переможець і призер інтер’єрних, архітектурних конкурсів, номінант Archdaily на кращий проект року. Останнім часом СБМ працює з муніципальними проектами.
Один з найвідоміших водно-пейзажний парк «Саржин яр»
sbmstudio.com.ua/