ЄВРОПЕЙСЬКЕ ЖУРІ

Маркус Фэйрс

Голова європейського журі, Англія.
Засновник і головний редактор Dezeen

Маркус Фейрс – засновник і головний редактор Dezeen, одного з найвпливовіших і найпопулярніших веб-ресурсів у світі дизайну. Як засновник і головний редактор Dezeen Маркус отримав нагороду Business Web Editor року BSME (2013) і був названий одним із 100 найвпливовіших людей у Великій Британії в творчій індустрії за версією Hospital Club, а французький Architectural Digest вніс його до списку 100 найбільш важливих постатей світового дизайну.

Маркус регулярно з’являється на радіо і телебаченні, а в 2003 році представив власний документальний фільм про французького дизайнера Філіпа Старка для BBC. Часто виступає на громадських конференціях у Лондоні, Токіо, Нью-Йорку, Стокгольмі й Кейптауні в якості запрошеного лектора. Фейрс – перший цифровий журналіст, удостоєний почесного членства Королівського інституту британських архітекторів (RIBA).


Петеріс Баярс

Засновник дизайн-студії OUTOFBOX

Петеріс – володар 6 престижних нагород у галузі архітектури і дизайну, в тому числі International Union of Architects (Токіо), Best Office Awards (Москва), Latvian Design Award.

Був куратором факультету архітектури Ризької міжнародної школи економіки й ділового адміністрування. Співзасновник Information Centre of Contemporary Architecture (Рига).
Заснувавши в 2004 році INDIA Architects (студію інтелектуальної архітектури дизайну інтер’єру), він зарекомендував себе як талановитий архітектор з визнаними об’єктами і нагородами – як в Латвії, так і за кордоном. У 2011 році INDIA була перетворена на OUTOFBOX – бюро, що реалізувало безліч складних проектів для громадських інтер’єрів.
Залежно від масштабу проекту і кожного конкретного завдання бюро створює нову команду з відомими латвійськими і міжнародними представниками. Віднедавна до співпраці з бюро долучилися архітектори з Лос-Анджелеса і одна з найбільших міжнародних інженерних фірм BURO Happold.

Райнэр Мютх

Засновник і керівник Studio Rainer Mutsch (Відень.Австрія) www.rainermutsch.com

Rainer Mutsch вивчав дизайн меблів у Denics Design Skole (Копенгаґен), дизайн продукту в Університеті мистецтв (Берлін) та закінчив курс промислового дизайну в Університеті прикладного мистецтва (Відень). У 2008 році Rainer відкрив власну студію у Відні зі спеціалізацією в промисловому дизайні.

Студія займается дизайном меблів, світильників, предметів декорування інтер’єру, годинників, прикрас, промислових виробів тощо. Одразу дизайнер здобуває феноменальний успіх. Його клієнтами є міжнародні гіганти BMW/Mini, Coca Cola, Red Bull, швейцарський виробник годинників Rado, австрійські, італійські та французькі виробники світильників Swarovski, Axolight, Molto Luce, Blachere, бельґійський виробник дизайнерських меблів Sixinch, найстаріший австрійський ювелірний будинок A.E. Köchert, австрійська ювелірна дизайн-студія FabAtelier, муніципалітет Відня – Stadt Wien, Австрійська Економічна Палата – Die Wirtschaftskammer Österreich (WKO), австрійський виробник коминів і печей Austroflamm, виробник австрійської мінеральної води Römerquelle, компанії Eternit, ATP.

Характерною рисою творчості Rainer є своєрідний, футуристичний дизайн його творів. Під його керівництвом Studio Rainer Mutsch перемагає в багатьох інтер’єрних конкурсах та здобуває безліч престижних нагород.

Саша Лакіч

Засновник Sacha Lakic studio.

Провідний дизайнер французького бренду Roche Bobois. Успішно співпрацює з такими легендарними компаніями як YAMAHA, KAWASAKI, HONDA.

Розвиває власний бренд мототехніки і аксесуарів Blacktrackmotors. Абсолютно всі свої проекти дизайнер наповнює енергією і динамікою, тільки сміливі та нестандартні ідеї втілюються в них! Sacha Lakic створює проекти, які поєднують в собі красу, чуттєвість і функціональність.

ЕКСПЕРТНЕ ЖУРІ

Юрій Зименко

Український дизайнер.
Керівник Design Studio Yuriy Zimenko

Юрій Зименко – український дизайнер, декоратор, керівник Design Studio Yuriy Zimenko. Займається дизайном приватних і громадських просторів, предметним дизайном. Багатократний володар ряду нагород українських і міжнародних конкурсів, лауреат Інтер’єрної премії ART SPACЕ. У 2015 році студія Юрія Зименка отримала Гран-прі на Міжнародному конкурсі International Property Awards.
www.Zimenko.ua
+38067 446 36 26
Zimenko.dzn@gmail.com

Design Studio of Yuriy Zimenko організована дизайнером і декоратором Юрієм Зименко більше п’ятнадцяти років тому у Києві.
Студія відзначена престижними нагородами:
У 2016 році авторитетне міжнародне видавництво ART POWER випускає книгу DESIGN ART OF VILLA 4, куди включені роботи архітектурних і дизайнерських студій з тридцяти країн. Design Studio Yuriy Zimenko увійшла в це число своїм об’єктом «Сірий Горіх», якому в книзі присвячено рекордну кількість сторінок – десять розворотів!
У 2015 році Design Studio of Yuriy Zimenko стала переможцем у міжнародному конкурсі International Property Award – одному з найбільш авторитетних і престижних у сфері нерухомості. Обійшовши безліч гідних конкурентів, українська студія завоювала найвищу нагороду International Property Award – «П’ять зірок» – в сегменті «BEST INTERIOR DESIGN APARTMENT».
У 2015 і 2013 року – перемога Design Studio of Yuriy Zimenko у конкурсі ART SPACE.
Юрій Зименко є членом журі міжнародного конкурсу Get to the Top, організованого міжнародною Британської асоціації дизайну-SBID.

Андрій Асанов

Архітектор, дизайнер.
Засновник студії ANDRIY ASANOV Architecture & Design Studio

З 2005 року Андрій Асанов – засновник і провідний архітектор ANDRIY ASANOV Architecture & Design Studio. За цей час студія реалізувала безліч складних проектів, які були відмічені нагородами. Її пріоритет – індивідуальний підхід до кожного замовника. Майстри стежать за новинками на ринку будівельних і обробних матеріалів, активно беруть участь у конференціях і виставках архітектурно-будівельного напряму. Завдяки великому досвіду колектив студії втілює в життя все нові й нові ідеї. Її команда представлена всіма групами фахівців – архітекторами, дизайнерами та інженерами-конструкторами.
Головне кредо ANDRIY ASANOV Architecture & Design Studio – креативність і професіоналізм.
.

1997 р. Закінчив Львівський коледж декоративного і ужиткового мистецтва ім. І. Труша.
2002 р. Закінчив Національний університет «Львівська політехніка», інститут архітектури.
2005 р. Засновник і провідний архітектор ANDRIY ASANOV Architecture & Design Studio.
2013 р. Фіналіст конкурсу SBID International Design Awards у Лондоні.
2017 р. Переможець конкурсу «Кращий перспективний проект Львова».


Володимир Непийвода і Дмитро Бонеско

Провідні архітектори YOD Design Lab – однієї з дизайн-студій України, лідера у сфері громадських комерційних просторів
У портфоліо студії – більше 100 успішно реалізованих проектів в Україні та за її межами.
При проектуванні архітектори особливу увагу приділяють індивідуальному підходу до об’єкту і впровадженню експериментальних художньо-конструкторських рішень, що формують остаточний образ. Розробка інтер’єру тісно пов’язана як з предметним дизайном, так і з обробними матеріалами, тому багато предметів меблів проектуються індивідуально.
Проекти YOD Design Lab регулярно перемагають на професійних вітчизняних і міжнародних конкурсах. Зокрема, в 2016 році ресторан EAST посів перше місце на конкурсі Interior Design Competition від Міжнародної асоціації дизайнерів інтер’єру (IIDA), а в 2017-му ще один проект Shade Burger переміг у категорії «Європейські ресторани» на конкурсі Restaurant & Bar Design Awards.


Юрій Ринтовт

Керівник творчої майстерні Ryntovt Design.
Архітектура, дизайн інтер’єру, предметний дизайн

Проектне бюро і майстерня Ryntovt Design засновані в 1991 році. Стилістичний напрям, підхід – мінімалізм, экодизайн, критичний регіоналізм. Філософія базується на принципах морального підходу до архітектури та інтер’єру з урахуванням існуючого контексту: суспільства, традицій, економіки, екології.
Майстерня Ryntovt Design у 2016 році була обрана міжнародним журі як краща архітектурна практика України для участі в проекті In Practice, що проводиться у межах Венеціанського архітектурного бієнале (Architettura Biennale Di Venezia).
Переможець багатьох міжнародних, українських конкурсів – Archi-Europe, Archi-Bau Awards, Sie Selection, «Водопарад», Salon Awards, «Інтер’єр року».

Віктор Демидов

Провідний архітектор майстерні «Демидов і Ко»

Віктор Демидов має більш ніж 20-річний досвід роботи у сфері проектування об’єктів різного призначення, працює в контексті європейської архітектурної практики і приділяє увагу комплексному підходу – від розробки концепції, майстер-планів, робочої документації, інтер’єрів до повної реалізації проектів з функцією генпідрядника.
Архітектори майстерні мають досвід проектування комплексної забудови, котеджних селищ, житлово-офісних комплексів, водно-оздоровчих і SPA- центрів, міських і заміських готелів і кемпінгів, ресторанно-розважальних комплексів, об’єктів торгівлі та бізнесу.
Про новаторство і успіхи майстерні «Демидов і Ко» свідчать присуджена Державна премія України в області архітектури, премія Національного союзу архітекторів України «Волюта» і Гран-прі «Велика волюта» та інші нагороди.

Жанна Кисельова

Український дизайнер-архітектор
Керівник JKLab Architects

Жанна Кисельова – український дизайнер, керівник JKLab Architects, глава ради по дизайну при мерії Одеси і автор і ведуча ТВ проекту «Дизайн-код». Студія працює в сфері архітектури, дизайну і урбаністики, на її рахунку більше 200 реалізованих проектів, в тому числі популярних публічних просторів, парків, готелів і ресторанів. Студія – володар нагород в Україні (Salon Design Award, Interium, Премія СОЛЬ) і за кордоном, таких конкурсів, як International Hospitality Award 2016 (Best Bar in the Hotel), роботи студії увійшли в Short list Bars & Restaurants Design Award (London) c проектами барів і ресторанів. Проекти студії не тільки в Україні, але і в таких країнах, як США, Австрія, ОАЕ.