Описание проекта

Офіс будівельника
Квадратура: 150 м2 м2
Автор проекта: Бюро: АрхОбраз. Архітектори: Олексій Образцов, Антоніна Образцова
Фотограф: Андрій Авдєєнко

Дім, офіс та майстерня — цілий світ для однієї сучасної родини з Дніпра. У 2007 році придбана ділянка була розташована в депресивній зоні, серед напівзанедбаних приватних будівель. Будівництво тривало 14 років. Поява невеликого багатофункціонального об’єкта в цьому місці сприяла зростанню інтересу бізнесу до цього району. Невеликі приватні інвестори почали його освоювати. Реконструйовані приватні будівлі, доглянута автостоянка, піцерія та магазин, вуличне освітлення-лише початок перетворення території за безпеку та майбутній добробут, з яким власнику довелося боротися роками.
Компактний об’єм будівлі запрошує відвідувачів дружно ввійти завдяки яскравим виступаючим елементам головного фасаду. Плаваючі кути будівлі надають легкості та динамічності загальному рішенню. Крила другого поверху розміщують будинок та офіс.
Перший поверх — майстерня. Внутрішній простір офісу та майстерні виготовлений виключно з матеріалів місцевого виробництва (бетон, цегла, метал, скло). Виразні текстури, вишуканий дизайн виробу, промені сонячного світла, що грають на рифлених поверхнях із оригінальної атмосфери простору, здатного генерувати енергію творіння.

Leaver your comment