Описание проекта

Модерновий котедж
Квадратура: 174 м2
Автор проекта: Дизайнери: Костишин Арсен, Луцюк Катерина. Архітектор: Целюх Олесь

Гірські котеджі часто асоціюються із домашнім затишком, комфортом, дерев’яними елементами в інтер’єрі та використанням натуральних матеріалів. Такі будинки володіють особливою атмосферою, яка допомагає відчути себе в гармонії з природою.

Котедж виконано в стилі контемпорарі з вкрапленнями яскравого помаранчевого кольору, що робить інтер’єр теплим і сонячним. За задумом Арсена Костишина, родзинкою відпочинкової зони будинку є камін норвезького бренду Jotul та килим з комбінованих шматків шкіри, все це перегукується з оксамитовими подушками на диванах.

Також, увагу привертає велика кількість дизайнерських світильників різних видів та форм з геометричними та рослинним мотивами, які контрастують з чіткими строгими лініями дерев’яних меблів.
На другому поверсі розташовані три спальні, в кожній з яких використано прийом поєднання тектстури бетону на стінах з дерев’яними балками з модрини та кольоровими акцентами в меблях та текстильних елементах, що заслуговують окремої уваги.

Як зазначає сам дизайнер: “Отриманий результат показує, що при правильному поєднанні кольору та текстури, дизайн меблів та їх стилістика можуть бути цілком різними, що доводить той факт, що інтер’єр має бути тлом для предметів, а не випереджати їх, адже вся суть в деталях, які мають правильно “лягти” на підготовлену дизайнером основу.”

Leaver your comment