Описание проекта

Квартира с акцентами
Квадратура: 105,30 м2 м2
Автор проекта: Катерина Кузьмук
Фотограф: Катерина Кузьмук

Квартира призначена для сім’ї з двома різностатевими дітьми, і можливо ще для одного дитинчати в планах. Потрібно було передбачити мінімум дві дитячі кімнати. Тому пошук планувального рішення не можна було назвати нудним.
Квартира вміщує в себе: зону кухні-вітальні, три спальні, приміщення для прання, два санвузли, передпокій і гардероб.
Кімнати зосереджені навколо великої світлої вітальні з відкритою кухнею. Світлі тони інтер’єру перегукуються з яскравими колірними акцентами, геометричними малюнками і лаконічними формами. На місці, де могло бути підвіконня, було вирішено спорудити таку лаундж зону для відпочинку, читання, або просто попити кави. Сидячи з правого боку вікна, відкривається панорамний вид на зелену частину міста.
По боках вітальні розміщені дві дитячі кімнати, одна з яких зробила «на виріст», і зараз використовується як кабінет.
Спальня виконана в спокійних монохромних тонах. Тут все сприяє відпочинку після насиченого дня, немає нічого зайвого, ніщо не напружує погляд.
Багато уваги приділено ергономіці і освітленню квартири. Кожну її частина можна підсвітити, включити світло тільки в потрібному місці. Використовувалися тільки світлодіодні джерела світла.
В оформленні віддано перевагу екологічно чистим оздоблювальним матеріалами: Паркетна дошка з дуба, покрита маслом., Паперові шпалери, декоративна штукатурка і фарба для стін, які пройшли екологічну сертифікацію., Натуральні тканини.
Разом утворюють світлий і просторий сучасний інтер’єр для молодої сім’ї.

Leaver your comment