Описание проекта

Old Store. Авторський магазин дизайну
Квадратура: 144 м2
Автор проекта: Наташа Єгорова

Old Store
Авторський магазин дизайну. Декор та одяг. Ідеї, натхнення, атмосфера.

Концептуальный магазин Old Store втілює авторський, абсолютно персоніфікований підхід до теми дизайну. Вперше в Україні в одному просторі поєднані такі різні жанри як fashion та інтер’єрний декор, сучасні арт-об’єкти та ретроспектива світу речей.
Автор концепції та проекту, а також графічного стилю та стайлінгу фотосесій – Наташа Єгорова; декоратор, дизайнер, стиліст, аналітик інтер’єрних тенденцій із 15-річним досвідом роботи у профільних виданнях, автор серії книг «Стиль в інтер’єрі».
Добірка декору в Old Store пропонує дослідити традиції хороших європейських інтер’єрів, де є місце історії, мистецтву, еклектичним рішенням. Вінтаж та антикваріат чудово інтегрується в сучасний інтер’єр – причому різні епохи й стилі легко поєднуються. Природній розвиток цієї теми – upcycling старих речей, які в Old Store набувають нового, сучасного звучання. Ретро напрямок доповнений об’єктами українських авторів, котрі працюють на межі арту та дизайну. Особлива пропозиція Old Store – авторський одяг вітчизняного бренду Katarina Kshgevitska.
Простір шоурума – територія творчих експериментів. Абсолютно всі предмети унікальні! Товари знайдені на брокантах Європи, ретельно відібрані – і, звісно, існують в єдиному екземплярі. Щодо «торгівельного обладнання» – кожну річ спроектовано й виготовлено спеціально для Old Store, у тісній співпраці із компаніями-підрядниками. Так важливою складовою атмосфери стали металеві меблі творчого тандему Вадима Проценко і Вікторії Волосевич, «архаїчні» пні та декори від Staritska Maysternya, вхідна група та reception майстерні Віктора Мазепи, мобільні «бетонні» тумби у виконанні студії «Фарватер».
Проект магазину розробляла з думкою про те, що інтер’єр має часто змінюватись, щосезону виглядати інакше, дивувати. Так виникла ідея мобільності, а її центральним інструментом стали ширми. По-перше, це мій улюблений предмет в дусі ретро, по-друге – він здатний миттєво змінювати «ландшафт» простору. Крім того, для експонування величезної кількості декорних дрібниць було потрібне маштабне «атмосферне» тло, пропорційне великим об’ємам приміщення. В розробленому мною проекті трьох ширм я втілила своє захоплення голандським живописом XVII сторіччя – з одного боку, а також застосувала власні фотографії природніх фактур – з іншого боку. В прямому сенсі: ширми двобічні. Вдячна компанії Tiger за якісне втілення ідеї ширм – взагалі, і ідеї друку на поверхні деревинного (ясеневого) шпону – зокрема.
Old Store працює з 26-го липня 2017 року
Київ, вул. Дмитрівська, 66-а
www.oldstore.design
Реалізація: квітень – липень 2017
Площа: 144 м.кв.
Фото: Nick Gavluk

Comment (01)

  1. Nataliia 18.08.2017 at 10:52 am

    Natalia Egorova

Leaver your comment