Описание проекта

Mumbai
Квадратура: 61,3 м м2
Автор проекта: Студія дизайну та архітектури Неллі Продан
Фотограф: Євгеній Авраменко

На створення дизайну інтер’єру цієї невеликої квартири нас надихнув улюблений ресторан клієнтів – Dishroom (Shoreditch), розташований у Лондоні. Індійські мотиви з акцентом на нестандартні матеріали та насичені глибокі кольори. Латунь додає теплих тонів разом із фактурами натурального дерева.
Перед нами постало завдання спроектувати квартиру «вихідного дня». Зробити комфортний, великий та відкритий простір для сім’ї з дитиною, розмістивши вітальню, кухню, спальню та санвузол на 61 метрі. Спальню потрібно було відокремити від основного простору, але не стінами.
Квартиру потрібно було спроектувати таким чином, щоб вона максимально відкритою. Спальня відокремлена від загального простору шафою та скляною перегородкою. Шафа із латунними фасадами є центральним елементом квартири. Латунь з часом красиво старітиме та змінюватиме зовнішній вигляд. На ній можуть з’явитися подряпини, плями, вона може змінити колір, але це надає їй особливого шарму. Така річ матиме історію. Оскільки латунь – надзвичайно делікатний матеріал, але вона мала виглядати ідеально, підрядники відшліфували та покрили її лаком, щоб захистити від подальших пошкоджень. Акценти змінюються залежно від того, де ви стоїте: червона стіна, латунна шафа, шпонована кухня, підвісний світильник.
Кухня – з плитою, раковиною та посудомийною машиною на острові, при цьому без видимої витяжки. Кухонний острів став місцем, де збирається вся родина: вони готують, спілкуються, дитина малює та грає поруч із батьками.
Щоб не зосереджуватися на витяжці, ми використовували вбудовану в острів, що дало можливість розмістити зверху елегантний світильник.
Санвузол – максимально світлий та просторий.
Однією з вимог до ванної кімнати був «крайній мінімалізм» (без масивних шаф). Металеві елементи ( змішувачі, ручки для меблів, рама дзеркала) повинні бути одного кольору. Рама дзеркала та ручки для меблів були виготовлені з латуні та тоновані, щоб ідеально відповідати кольору змішувачів. З підрядником ми розробили систему встановлення скляної перегородки без видимих ​​кріплень та профілів.
Для реалізації проекту використано багато елементів, виготовлених в Україні.
Для того, щоб вирішити питання дистанційного управління кліматом, опаленням, освітленням використана система “розумного дому”.

Leaver your comment