Описание проекта

SunRiver
Квадратура: 55,3 м2
Автор проекта: Зирянська Вікторія
Фотограф: Михайло Павенін

Цей спокійний монохромний нтер’єр створювався для чудового подружжя.
Основними завданнями-побажанням у створенні цього інтер’єру були: універсальність та здатність трансформуватися під різні функції та події, щоб основою був простір вітальні та зони відпочинку, прийому гостей та сімї, компактність, вмісткість.
Інтерьер проекту можна розділити на такі зони : зона відпочинку з кавовими столиками та кріслами біля вікна, зона відпочинку із диваном перед спальнею-капсулою, спальня-капсула, кухня, їдальня, гардеробна, сан вузол, хол.
При плануванні знайшли оптимальне розміщення для камерної спальні та навіть додаткові спальні місця! У квартирі спроектована велика гардеробна, яка іноді може бути використана і як робочий простір. Доречі, гардеробних дві, одна при вході в квартиру, в якій крім всього розташована професійна система очистки води, друга гардеробна – окреме приміщення. При комплектуванні технікою вибір зупинився на техніці АСКО яка підкорила власників надійністю, багатофункціональністю та стильним дизайном. В квартирі один сан вузол, але тут розташований прихований пральний комплекс від АСКО.
стіл від італьійського виробника трансформується як від маленького двомісного розміру, так і може розкладатися для 8 гостей. Стільці придбані розкладні, тому вільно зберігаються у просторі гардеробної кімнати. Ліжко спальні-капсули має спеціальний підйомний механізм, який дозволяє зберігати речі в просторі під матрасом та піднімати ліжко для прибирання, або прибирання роботизованим пилососом. В інтерьеєрі впроваджено багато компактних рішень для звільнення простору та насичення багатьма функціями, щоби власники насолоджувались улюбленним краєвидом.
Кольорова гамма дуже легка та світла. Всі кольори гармонійно поєднані по тональності та насиченості. Домінуюсть світло сірі, піщані віддтінки, білена деревина. Одною із прикрас інтерьєру став авторський барельєф у вітальні.

Leaver your comment