Розіграш

В рамках інтер’єрної премії ART SPACE 2020 компаніями «ФАКТУРА.UA», LIW SPA TECHNOLOGY, Roche Bobois, BAXTERSHOP EXNOVA та ID Interior Design проводитиметься розіграш картки Platinum номіналом $10 000.

Умови участі:

Розіграш картки Platinum номіналом $10 000 проводитиметься серед архітекторів, дизайнерів, декораторів, архітектурних і дизайн-бюро, що є клієнтами компаній «ФАКТУРА.UA», LIW SPA TECHNOLOGY, Roche Bobois. BAXTERSHOP EXNOVA та Interior Design та плідно співпрацювали з ними у період з 15 травня 2019 – 20 травня 2021 року.

Для участі в Лотереї клієнтам вищезгаданих компаній-організаторів необхідно звернутись безпосередньо в салони компаній для ознайомлення з повною інформацією про умови участі та для отримання жетонів. Перед початком гала-концерту інтер’єрної премії ART SPACE необхідно зареєструвати отримані жетони в комісії Лотереї.

Зареєструвати отримані жетони в комісії Лотереї можуть володарі жетонів за наявності паспорта, а також їхні представники за наявності паспорта і доручення на представництво інтересів учасника.

Якщо жетони не будуть зареєстровані в комісії Лотереї безпосередньо в день її проведення, ці жетони не братимуть участі в самій Лотереї.