Розіграш

Увага! В межах інтер’єрної премії ART SPACE 2021 буде проводитися розіграш путівки на двох на Мальдіви в один із найкрасивіших п’ятизіркових готелів острова!
Відпочинок на Мальдівських островах – це чудова можливість побачити рай, створений природою серед безмежних океанських вод, романтики та екзотики зелених островів.

Умови участі:
Розіграш подорожі проводиться серед архітекторів, дизайнерів, декораторів, архітектурних і дизайн-бюро, які є клієнтами і плідно співпрацювали в період з 15 травня 2019 до 5 жовтня 2021 року із Майстернею декору «Фактура.UA», компаніями LIW SPA Technologies, Roche Bobois, Baxter Shop Exnova і виданням ID. Interior Design.

Для участі в Лотереї клієнтам вищезгаданих компаній-організаторів необхідно звернутись безпосередньо в салони компаній для ознайомлення з повною інформацією про умови участі та для отримання жетонів. Перед початком гала-концерту інтер’єрної премії ART SPACE необхідно зареєструвати отримані жетони в комісії Лотереї.

Зареєструвати отримані жетони в комісії Лотереї можуть володарі жетонів за наявності паспорта, а також їхні представники за наявності паспорта і доручення на представництво інтересів учасника.

Якщо жетони не будуть зареєстровані в комісії Лотереї безпосередньо в день її проведення, ці жетони не братимуть участі в самій Лотереї.